Ob koncu počitnic znova športni popoldnevi

      Komentarji so izklopljeni za Ob koncu počitnic znova športni popoldnevi

Tudi v letu 2019 bomo ob koncu šolskih počitnic v športnem parku Cven pripravili športne popoldneve. Udeležba je brezplačna.

Kaj se bo dogajalo?
Paleta športnih dejavnosti bo zelo pisana. Med drugim se bomo preizkusili v odbojki na mivki, športnem plezanju, igri med dvema ognjema in namiznem tenisu. Odpravili se bomo tudi na kopanje v Ljutomer in na pohod. Druge dejavnosti pa naj za zdaj ostanejo še skrivnost. Družili se bomo od 26. do 30. avgusta.

Kako se prijaviti?
Prijav vnaprej ne zbiramo, udeleženci se prijavijo ob začetku programa v ponedeljek, 26. avgusta, ob 15.30 pri zadružnem domu na Cvenu (Cven 3d).

Komu je program namenjen?
Udeležijo se ga lahko šoloobvezni otroci.

Je udeležba res brezplačna?
Udeležba je brezplačna, saj program v okviru razpisa Hura, prosti čas sofinancira Zavod za šport RS Planica. Organizatorji bomo vsak dan poskrbeli tudi za malico ter na dan kopanja za prevoz do kopališča in nazaj.

Tako je bilo lani …

Razlogov za udeležbo je torej res veliko. Se vidimo zadnji teden v avgustu!