Iščemo najboljšega ribiča

      Komentarji so izklopljeni za Iščemo najboljšega ribiča

Tudi letos bomo ob Hudinovi jami na Moti pripravili tekmovanje v športnem ribolovu za pokal športnega društva. Tekmovanje za najboljšega ribiča naše krajevne skupnosti bo v soboto, 7. septembra, začne pa se ob 15. uri.

Tekmovanja se lahko udeležijo krajani in krajanke iz KS Cven. Tekmuje se v enotni kategoriji (rib se ne sme krmiti s kruhom), tekmovanje pa bo časovno razdeljeno na dva dela, ki bosta trajala vsak po dve uri, vmes bo ura premora. Najboljši bodo prejeli pokale. Za več informacij in prijave: 051 300 297 (Aleš Stajnko).

Vabimo ribiče in ribičke, da pokažejo, kdo je najboljši v domači krajevni skupnosti. Seveda bo še kako prav prišla navijaška podpora, zato vabimo vse krajanke in krajane ter preostale ljubitelje ribolova, da se ta dan oglasite ob Hudinovi jami.

Pa dober ulov!