Nogometaši v soboto, kolesarji v nedeljo

      Komentarji so izklopljeni za Nogometaši v soboto, kolesarji v nedeljo

Potem ko so se številne športne panoge zvrstile že na dnevu športa, je 20. in 21. julija bil na sporedu še nogometno in kolesarsko obarvan konec tedna.

V soboto popoldne je napočil čas za peto izvedbo nogometnega turnirja za pokal Krajevne skupnosti Cven. Dan smo izkoristili za nogometno druženje, seveda pa so bili v ospredju tudi dosežki na nogometni zelenici. Tam se je ponovno najbolj izkazala ekipa Mote, ki je z dvema zmagama osvojila prvo mesto, drugo mesto si je priborilo Krapje, tretji je bil Cven.

Podelitev pokalov.

V nedeljo so na kolesa sedli kolesarji. Na zbirnem mestu pri zadružnem domu na Cvenu se jih je zbralo trideset, nato pa so se v dveh skupinah odpravili na daljšo in krajšo pot. Ponovno sta se skupini srečali pri Tinekovem brodu.

Na daljši progi je kolesarje pot pripeljala tudi do lendavskega Vinariuma.
Druga skupina se je odpravila po tej poti: Cven, Babinci, Šalinci, Krištanci, Grlava, Banovci, Veržej, Dokležovje, Lipovci, Gančani, Beltinci, Odranci, Bistrica, Mota. Na fotografiji postanek v Beltincih.