Pred nami tekmovanje v športnem ribolovu – PONOVNO PRESTAVLJENO

      Komentarji so izklopljeni za Pred nami tekmovanje v športnem ribolovu – PONOVNO PRESTAVLJENO

TEKMOVANJE JE ZARADI SLABE VREMENSKE NAPOVEDI PONOVNO PRESTAVLJENO!!! NOV TERMIN OBJAVIMO KMALU.

Športno društvo Cven bo ob Hudinovi jami na Moti (pri Gezovih jamah) prvič pripravilo tekmovanje v športnem ribolovu za pokal športnega društva. Začnemo ob 8. uri zjutraj.

Tekmovanja v ribolovu se lahko udeležijo krajani in krajanke iz KS Cven. Tekmuje se v enotni kategoriji (rib se ne sme krmiti s kruhom), tekmovanje pa bo časovno razdeljeno na dva dela, in sicer bo potekalo od 8. do 10. ure, nato bo sledila ura premora, potem pa od 11. do 13. ure sledi še drugi del tekmovanja. Najboljši bodo prejeli pokale. Za več informacij in prijave: 051 300 297 (Aleš Stajnko).

Vabimo ribiče in ribičke, da dokažejo, kdo je najboljši v domači krajevni skupnosti. Seveda bo še kako prav prišla navijaška podpora, zato vabimo vse krajanke in krajane ter preostale ljubitelje ribolova, da se ta dan oglasite ob Hudinovi jami.