Predstavitev nove sekcije

      Komentarji so izklopljeni za Predstavitev nove sekcije

Ker se v ŠD Cven zavedamo pomena telesnega in duševnega zdravja ter dejstva, da pod šport in rekreacijo sodi še tudi kaj drugega poleg klasičnih športov, se je pojavila ideja o ustanovitvi nove sekcije, ki bi v prvi vrsti prebivalcem KS Cven in tudi širšemu krogu omogočila različne vsebine, ki nam lahko pomagajo pri spopadanju z vsakodnevnimi izzivi in doseganju ravnovesja duha in telesa.

Tako smo društvu prejšnji mesec uradno ustanovili novo sekcijo za ravnovesje duha in telesa. Zvočne kopeli z gongi številni že poznate, saj srečanja odlično obiskujete, v torek, 16. aprila, ob 18. uri pa bomo v zadružnem domu na Cvenu celovito predstavili delovanje te nove sekcije.

Prijazno vas vabimo, da se udeležite uvodnega druženja in tam spoznate številne nove vsebine, ki jih člani te sekcije pripravljajo.