Letos ponovno športni popoldnevi

      Komentarji so izklopljeni za Letos ponovno športni popoldnevi

Ob koncu počitnic znova vabimo šoloobvezne otroke na že tradicionalne ŠPORTNE POPOLDNEVE, ki bodo potekali od ponedeljka do petka (od 22. 8. do 26. 8. 2022) od 15.30 do 19.30 v športnem parku na Cvenu in njegovi okolici.

In kaj vse bomo počeli? Pred nami bo zares pester športni in spremljevalni program: košarka, med 2 ognjema, namizni tenis, floorball, športni ribolov, pohod, športni poligoni, aktivnosti z gasilci in še in še …

Poskrbljeno bo za malico in za pijačo.

Cena: BREZPLAČNO

Prijave so odprte na povezavi:

https://forms.gle/aFhbqf3JsmtNmxxq7

Več informacij na 040 653 431 (Aleš).

Pohitite, saj je število mest omejeno.

Kako smo se imeli lansko leto, lahko preverite na spodnjem posnetku.

Se vidimo!