Športni popoldnevi za otroke 2021

      Komentarji so izklopljeni za Športni popoldnevi za otroke 2021

Ob koncu počitnic znova vabimo šoloobvezne otroke na že tradicionalne ŠPORTNE POPOLDNEVE, ki bodo potekali od ponedeljka do petka (od 23. 8. do 27. 8. 2021) od 15.30 do 19.30 v športnem parku na Cvenu in njegovi okolici.

In kaj vse bomo počeli? Pred nami bo zares pester športni in spremljevalni program: košarka, med 2 ognjema, namizni tenis, floorball, športni ribolov, pohod, športni poligoni, aktivnosti z gasilci, kopanje na bazenu in še in še …

Poskrbljeno bo za malico in za pijačo.

Cena: BREZPLAČNO

Prijave so odprte na povezavi:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdb2g75B…/viewform…

Več informacij na 040 653 431 (Aleš).

Pohitite, saj je število mest omejeno.

Kako smo se imeli lansko leto, lahko preverite na spodnjih fotografijah in posnetku.

Se vidimo!