Kmalu spet nogometni turnir (prestavljeno na 20. julij)

      Komentarji so izklopljeni za Kmalu spet nogometni turnir (prestavljeno na 20. julij)

V soboto, 20. julija, se bo odvil že peti nogometni turnir treh vasi za pokal KS Cven. Prva tekma je predvidena ob 16.30, žreb smo že opravili, cilji vseh ekip pa so verjetno isti: šteje samo prvo mesto.

Prve tri turnirje je dobila ekipa Cvena, ki si je s tem priborila tudi prvi prehodni pokal. Za nov prehodni pokal imajo pred peto izdajo tega zanimivega nogometnega tekmovanja največ možnosti nogometaši Mote, zmagovalci iz leta 2018. Brez skupne zmage na tem turnirju tako ostaja samo Krapje.

Nogometaši in navijači Mote na turnirju 2018.

Razpored tekem je že določen, žreb sta na seji društva opravila Janko Vargazon in Darko Rudolf. Ekipam želimo veliko športne sreče, navijače pa vabimo na ogled tega zelo zanimivega športnega dogodka.

  1. tekma ob 16.30: Krapje – Cven 5:3
  2. tekma ob 17.45: Mota – Krapje 11:1
  3. tekma ob 19.00: Cven – Mota 6:8

Končna uvrstitev:

  1. Mota
  2. Krapje
  3. Cven