S poletjem pride tudi dan športa

      Komentarji so izklopljeni za S poletjem pride tudi dan športa

Poletje je tukaj in pred nami je ponovno dan športa. Letos se bomo veselo razgibavali v torek, 25. junija. Dopoldne bosta na sporedu kros in pohod, popoldne pa bo čas za tekmovanje odraslih mešanih ekip v nogometu, odbojki na mivki in balinanju na travi. Kot vsako leto bodo zanimive otroške športne igre (spretnostni poligon, med dvema ognjema in nogomet, za mlade tekmovalce pa smo pripravili tudi brezplačno osvežitev), seveda bomo poskrbeli tudi za to, da nihče od odraslih ne bo lačen in žejen. Za 17. uro napovedujemo novo izdajo nogometnega derbija med Skokicami in Old boysi, zvečer pa bomo ob vlečenju vrvi izvedeli, katera vas ima najmočnejše vaščane.

Se vidimo v športnem parku! Vabimo vas, da si ustvarite pravi športni dan.

Skokice in Old boysi

PROGRAM

9.15 zbiranje prijav za kros in pohod (prijavnina 3 EUR vključuje plastenko vode in malico)

9.45 začetek pohoda

10.00 začetek krosa (dve progi: 8 in 4,2 km)

13.00 zbiranje prijav za tekmovanje odraslih mešanih ekip in za otroško tekmovanje

13.30 začetek popoldanskih tekmovanj

17.00 nogometni derbi: Skokice in Old boysi

19.00 vlečenje vrvi med ekipami Cvena, Mote in Krapja

19.30 razglasitev rezultatov