V soboto turnir med vasmi v odbojki na mivki

      Komentarji so izklopljeni za V soboto turnir med vasmi v odbojki na mivki

To soboto, 14. julija, se bo v športnem parku Cven odvila prva izvedba turnirja med vasmi naše krajevne skupnosti v odbojki na mivki. Prijave mešanih ekip začnemo zbirati ob 16. uri, tekmovalni del pa se začne ob 16.30.

Že imaš ekipo?

Ta odbojkarski turnir smo v športnem društvu zasnovali na podobnem nogometnem, vendar s to razliko, da za posamezno vas lahko nastopi več ekip. Pri sestavi ekipe je treba upoštevati dve pravili:
– ekipo, ki šteje najmanj tri tekmovalce (lahko pa tudi več), sestavljajo predstavniki in predstavnice obeh spolov;
– člani in članice morajo imeti v vasi, ki jo zastopajo, “domovinsko pravico” (so trenutni, nekdanji ali skoraj že gotovo tudi prihodnji prebivalci te vasi).

Tokrat smo se v športnem društvu odločili, da iniciativo za udeležbo na tem turnirju prepustimo krajankam in krajanom (torej da nihče vnaprej ne sestavlja ekip). Da bo turnir uspel, je seveda pomembno, da na njem tekmujejo ekipe iz vseh vasi domače krajevne skupnosti. Zato vas pozivamo, da sestavite svojo ekipo in v soboto pridete zastopat svojo vas. Zabave prav gotovo ne bo manjkalo.

Se vidimo v soboto!