Se vidimo letos?

      Komentarji so izklopljeni za Se vidimo letos?

Stalnica med prireditvami našega športnega društva je vsakoletni dan športa, ki ga organiziramo konec junija. Letos bo na sporedu v nedeljo, 24. junija. Dopoldne ga bomo začeli s krosom in pohodom, popoldne pa bo čas za tekmovanje odraslih mešanih ekip v nogometu, odbojki na mivki in balinanju na travi. Izredno zanimive bodo tudi otroške športne igre (spretnostni poligon, dodgeball in nogomet), seveda pa bomo poskrbeli tudi za to, da nihče ne bo lačen in žejen. Dan bo minil tudi v nestrpnem pričakovanju večnega nogometnega derbija med Skokicami in Old boysi, zvečer pa bomo ob vlečenju vrvi izvedeli, katera vas ima najmočnejše vaščane.

Se vidimo v športnem parku! Vabimo vas, da si ustvarite pravo športno nedeljo.

Kaj se je dogajalo na dnevu športa v zadnjih letih, predstavljamo v naslednjem videu:

PROGRAM

9.15 zbiranje prijav za kros in pohod (prijavnina 3 EUR vključuje plastenko vode in malico)

9.45 začetek pohoda

10.00 začetek krosa (dve progi: 8 in 4,2 km)

13.00 zbiranje prijav za tekmovanje odraslih mešanih ekip in za otroško tekmovanje

13.30 začetek popoldanskih tekmovanj

17.00 nogometni derbi: Skokice in Old boysi

19.00 vlečenje vrvi med ekipami Cvena, Mote in Krapja

19.30 razglasitev rezultatov