8. julija naslednji nogometni spektakel

      Komentarji so izklopljeni za 8. julija naslednji nogometni spektakel

Kmalu se bo odvil že 7. nogometni turnir za pokal KS Cven. Turnir bo v soboto, 8. julija 2023, začel pa se bo ob 16. uri.

Na tem turnirju, ki ga neuradno imenujemo tudi turnir treh vasi, se merijo ekipe nogometašev s Cvena, Mota in Krapja. Prestižni prehodni pokal je trenutno v rokah Krapja. Kdo se bo lahko z njim hvalil naslednjih dvanajst mesecev, pa bomo izvedeli 8. julija. Turnir organizirata Športno društvo Cven in Krajevna skupnost Cven.

Na turnirjih je do zdaj največ zmag zbral Cven, ki je osvojil prve tri turnirje in si s tem priigral prvi prehodni pokal. Nato je dva turnirja zapored dobila Mota, v lanskem letu pa je slavilo Krapje.

RAZPORED:
16.00
prijava ekip in žreb

16.30
1. tekma

17.30
2. tekma

18.30
3. tekma

19.30
razglasitev zmagovalcev in podelitev pokalov

Vabljeni k obisku športnega parka Cven in na ogled treh napetih tekem. Še vedno je bilo tako!