Športno poletje 2020

Komentarji so izklopljeni za Športno poletje 2020

Objavljamo program športnih dogodkov, ki jih bo v letu 2020 priredilo naše športno društvo.

• 21. 6. ob 3.45: prvi poletni sončni vzhod na Jeruzalemu

Kolesarje vabimo, da se s Cvena skupaj podamo na Jeruzalem, kjer si bomo ogledali prvi poletni sončni vzhod. K jutranjemu športnemu druženju že tretje leto zapored vabi Športna zveza Ljutomer.
Zbirališče: kapelica na Cvenu ob 3.45.
Po ogledu bomo skupaj naredili zanimiv kolesarski krog in se skozi Razkrižje vrnili na Cven.
Prisrčno vabljeni!

• 21. 6. ob 9.00: 3. predtekmovalni turnir poletne lige v odbojki na mivki, skupina B

Z ekipo tudi letos tekmujemo v poletni ligi v odbojki na mivki in bomo organizator tretjega predtekmovalnega turnirja. Vabljeni k navijanju!

Letos brez dneva športa

Zaradi zdravstvenih razmer smo se v društvu odločili, da letos dneva športa ne bomo izvedli.
  • 18. 7. ob 18.00: 6. nogometni turnir za pokal KS Cven (PRESTAVLJENO NA JESEN!)

Na prvih treh turnirjih je trikrat zapored slavil Cven, ki je tako prvi osvojil tako zelo privlačno trojno krono, toda na naslednjih dveh je slavila Mota, ki bi se z letošnjo zmago lahko prav tako vpisala v zgodovino. Kot vedno bo na preži Krapje, kar je zagotovilo za zanimiv nogometni spektakel.
Seveda se vidimo!

• 26. 7. ob 9.00: S kolesom naokoli

Tretje kolesarsko druženje nas bo ponovno popeljalo po prelepi okolici. Le kam bomo zavili tokrat?

• 16. 8. ob 10.00: turnir v odbojki na mivki

Odbojka na mivki je šport poletja, zato bomo dobre pogoje v cvenskem športnem parku dodobra izkoristili. Vabljeni k udeležbi!

• od 24. do 28. 8.: športni popoldnevi za otroke

Zadnji teden poletnih počitnic bodo otroci v privlačnem programu lahko še zadnjič sprostili adrenalin in popoldneve preživeli na prostem ob različnih športnih dejavnostih.

• 5. 9.: tekmovanje v športnem ribolovu za pokal ŠD Cven

Tudi letos bomo iskali ribiča, ki bo ponosno dvignil letošnji pokal.

• 23. 9.: dan slovenskega športa

Državni praznik dan slovenskega športa bomo obeležili tudi v našem društvu.