Uspešen zaključek športnih popoldnevov

      Komentarji so izklopljeni za Uspešen zaključek športnih popoldnevov

V petek smo zaključili z letošnjimi športnimi popoldnevi za osnovnošolce. Zadnji dan so se najprej preizkusili v odbojki na mivki, po sadnem prigrizku pa je otroke v dvorani zadružnega doma že čakal interaktivni kviz. Hitro so se razdelili v dve ekipi, nekoliko več znanja pa je v kvizu pokazala ekipa Prvaki prvakov. Po kvizu je bil ponovno čas, da se vrnejo na prosto, saj so ob tej uri v športni park že začeli prihajati starši, s katerimi so se otroci pomerili v hitrostnem tekmovanju na poligonu. Nalogo so prvi zaključili otroci, zato so morali starši za kazen narediti pet počepov. Po podelitvi priznanj in nagrad smo se družili na zaključnem pikniku, na katerem smo si hrano spekli na taborniški način.

Športno društvo se ob zaključku zahvaljuje otrokom in staršem ter vsem izvajalcem, ki so pomagali pri izvedbi letošnjega športnega tedna.