Dan tabornikov

      Komentarji so izklopljeni za Dan tabornikov

V petek, na zadnji dan letošnjih športnih popoldnevov, smo prav vsi postali taborniki. Najprej smo se odpravili v bližnji gozd, ki ga domačini poznajo kot “Škofekovo šumo”, kjer smo se lotili lova na lisico, ob tem pa smo spoznavali glavne taborniške veščine. Pred odhodom iz gozda smo nabrali nekaj lesa in ga vzeli s seboj v športni park. Tam smo takoj začeli postavljati taborni ogenj, ki je na koncu v obliki pagode bil videti res odlično. Nato smo se naučili še postavljati taborniške šotore in se preizkusili v slepem poligonu. Ko so prišli starši, smo hitro zakurili ogenj in podelili priznanja, nato pa se s starši pomerili še v spretnostnem poligonu.

Športno društvo Cven se želi še enkrat zahvaliti vsem udeležencem in udeleženkam športnih popoldnevov. Še zlasti pa se zahvaljujemo vsem, ki ste nam pomagali pri izvedbi programa.