Člani

Sezona 2017/2018 » 1.MNL ČLANI 2017/18 » 20. kolo » Rezultati

Klubi

1. Križevci 20 13 5 2 46:12 44
2. Aluvar Gančani 20 13 3 4 59:18 42
3. NK Goričanka 20 12 4 4 49:26 40
4. Bakovci 20 13 0 7 61:41 39
5. Mura veterani 20 9 6 5 36:40 33
6. Hodoš 20 9 4 7 43:34 31
7. Kema Puconci 20 9 3 8 29:34 30
8. Serdica Kl. Šinko 20 6 8 6 27:24 26
9. ŠD NK Rotunda 20 5 4 11 25:34 19
10. NK AQUA Ižakovci 20 5 3 12 27:42 18
11. ŠD Cven 20 2 3 15 16:57 9
12. NK Dokležovje 20 2 1 17 13:69 7

Tekme

Murska Sobota 20.05.18 11.00 Mura veterani NK Goričanka 1 : 1 (1 : 1)
Puconci 19.05.18 17.30 Kema Puconci Bakovci 3 : 1 (0 : 0)
Križevci 20.05.18 17.30 Križevci NK AQUA Ižakovci 2 : 1 (2 : 1)
Gančani 20.05.18 17.30 Aluvar Gančani ŠD NK Rotunda 2 : 0 (2 : 0)
Dokležovje 20.05.18 17.30 NK Dokležovje Hodoš 1 : 2 (1 : 1)
Serdica 20.05.18 17.30 Serdica Kl. Šinko ŠD Cven 1 : 1 (1 : 0)

 

Sezona 2017/2018 » 1.MNL ČLANI 2017/18 » Program tekmovanja

1. krog – 27.08.17

Dokležovje 27.08.17 ob 17.00
NK Dokležovje Mura veterani
Gančani 27.08.17 ob 17.00
Aluvar Gančani Serdica Kl. Šinko
Križevci 26.08.17 ob 17.00
Križevci ŠD Cven
Puconci 26.08.17 ob 17.00
Kema Puconci Hodoš
Rogašovci 27.08.17 ob 17.00
NK Goričanka ŠD NK Rotunda
Bakovci 26.08.17 ob 17.00
Bakovci NK AQUA Ižakovci

2. krog – 03.09.17

Bakovci 03.09.17 ob 11.00
Mura veterani NK AQUA Ižakovci
Selo-Rotunda 03.09.17 ob 17.00
ŠD NK Rotunda Bakovci
Hodoš 03.09.17 ob 17.00
Hodoš NK Goričanka
Cven 02.09.17 ob 17.00
ŠD Cven Kema Puconci
Serdica 03.09.17 ob 17.00
Serdica Kl. Šinko Križevci
Dokležovje 03.09.17 ob 17.00
NK Dokležovje Aluvar Gančani

3. krog – 10.09.17

Gančani 10.09.17 ob 16.30
Aluvar Gančani Mura veterani
Križevci 09.09.17 ob 16.30
Križevci NK Dokležovje
Puconci 09.09.17 ob 16.30
Kema Puconci Serdica Kl. Šinko
Rogašovci 10.09.17 ob 16.30
NK Goričanka ŠD Cven
Bakovci 09.09.17 ob 16.30
Bakovci Hodoš
Ižakovci 10.09.17 ob 16.30
NK AQUA Ižakovci ŠD NK Rotunda

4. krog – 17.09.17

Bakovci 12.11.17 ob 11.00
Mura veterani ŠD NK Rotunda
Hodoš 12.11.17 ob 13.30
Hodoš NK AQUA Ižakovci
Cven 16.09.17 ob 16.30
ŠD Cven Bakovci
Serdica 12.11.17 ob 13.00
Serdica Kl. Šinko NK Goričanka
Dokležovje 12.11.17 ob 13.30
NK Dokležovje Kema Puconci
Gančani 12.11.17 ob 13.30
Aluvar Gančani Križevci

5. krog – 24.09.17

Križevci 23.09.17 ob 16.00
Križevci Mura veterani
Puconci 23.09.17 ob 16.00
Kema Puconci Aluvar Gančani
Rogašovci 24.09.17 ob 16.00
NK Goričanka NK Dokležovje
Bakovci 23.09.17 ob 16.00
Bakovci Serdica Kl. Šinko
Ižakovci 24.09.17 ob 16.00
NK AQUA Ižakovci ŠD Cven
Selo-Rotunda 24.09.17 ob 16.00
ŠD NK Rotunda Hodoš

6. krog – 01.10.17

Bakovci 01.10.17 ob 11.00
Mura veterani Hodoš
Cven 30.09.17 ob 16.00
ŠD Cven ŠD NK Rotunda
Serdica 01.10.17 ob 16.00
Serdica Kl. Šinko NK AQUA Ižakovci
Dokležovje 01.10.17 ob 16.00
NK Dokležovje Bakovci
Gančani 01.10.17 ob 16.00
Aluvar Gančani NK Goričanka
Križevci 30.09.17 ob 16.00
Križevci Kema Puconci

7. krog – 08.10.17

Puconci 07.10.17 ob 15.30
Kema Puconci Mura veterani
Rogašovci 08.10.17 ob 15.30
NK Goričanka Križevci
Bakovci 07.10.17 ob 15.30
Bakovci Aluvar Gančani
Ižakovci 08.10.17 ob 15.30
NK AQUA Ižakovci NK Dokležovje
Selo-Rotunda 08.10.17 ob 15.30
ŠD NK Rotunda Serdica Kl. Šinko
Hodoš 08.10.17 ob 15.30
Hodoš ŠD Cven

8. krog – 15.10.17

Bakovci 15.10.17 ob 11.00
Mura veterani ŠD Cven
Serdica 15.10.17 ob 15.30
Serdica Kl. Šinko Hodoš
Dokležovje 15.10.17 ob 15.30
NK Dokležovje ŠD NK Rotunda
Gančani 15.10.17 ob 15.30
Aluvar Gančani NK AQUA Ižakovci
Križevci 14.10.17 ob 15.30
Križevci Bakovci
Puconci 14.10.17 ob 15.30
Kema Puconci NK Goričanka

9. krog – 22.10.17

Rogašovci 22.10.17 ob 15.30
NK Goričanka Mura veterani
Bakovci 21.10.17 ob 15.30
Bakovci Kema Puconci
Ižakovci 22.10.17 ob 15.30
NK AQUA Ižakovci Križevci
Selo-Rotunda 22.10.17 ob 15.30
ŠD NK Rotunda Aluvar Gančani
Hodoš 22.10.17 ob 15.30
Hodoš NK Dokležovje
Cven 21.10.17 ob 15.30
ŠD Cven Serdica Kl. Šinko

10. krog – 29.10.17

Bakovci 29.10.17 ob 11.00
Mura veterani Serdica Kl. Šinko
Dokležovje 29.10.17 ob 14.00
NK Dokležovje ŠD Cven
Gančani 29.10.17 ob 14.00
Aluvar Gančani Hodoš
Križevci 28.10.17 ob 15.00
Križevci ŠD NK Rotunda
Puconci 28.10.17 ob 15.00
Kema Puconci NK AQUA Ižakovci
Rogašovci 29.10.17 ob 14.00
NK Goričanka Bakovci

11. krog – 05.11.17

Bakovci 04.11.17 ob 14.00
Bakovci Mura veterani
Ižakovci 05.11.17 ob 14.00
NK AQUA Ižakovci NK Goričanka
Selo-Rotunda 05.11.17 ob 14.00
ŠD NK Rotunda Kema Puconci
Hodoš 05.11.17 ob 14.00
Hodoš Križevci
Cven 04.11.17 ob 14.00
ŠD Cven Aluvar Gančani
Serdica 05.11.17 ob 14.00
Serdica Kl. Šinko NK Dokležovje

12. krog – 02.05.18

Murska Sobota 18.05.18 ob 18.00
Mura veterani NK Dokležovje
Serdica 02.05.18 ob 17.00
Serdica Kl. Šinko Aluvar Gančani
Cven 02.05.18 ob 17.00
ŠD Cven Križevci
Hodoš 02.05.18 ob 17.00
Hodoš Kema Puconci
Selo-Rotunda 02.05.18 ob 17.00
ŠD NK Rotunda NK Goričanka
Ižakovci 02.05.18 ob 17.00
NK AQUA Ižakovci Bakovci

13. krog – 01.04.18

Ižakovci 02.04.18 ob 16.00
NK AQUA Ižakovci Mura veterani
Bakovci 31.03.18 ob 16.00
Bakovci ŠD NK Rotunda
Rogašovci 02.04.18 ob 16.00
NK Goričanka Hodoš
Puconci 31.03.18 ob 16.00
Kema Puconci ŠD Cven
Križevci 02.04.18 ob 16.00
Križevci Serdica Kl. Šinko
Gančani 31.03.18 ob 16.00
Aluvar Gančani NK Dokležovje

14. krog – 08.04.18

Bakovci 08.04.18 ob 11.00
Mura veterani Aluvar Gančani
Dokležovje 08.04.18 ob 16.30
NK Dokležovje Križevci
Serdica 08.04.18 ob 16.30
Serdica Kl. Šinko Kema Puconci
Cven 07.04.18 ob 16.30
ŠD Cven NK Goričanka
Hodoš 08.04.18 ob 16.30
Hodoš Bakovci
Selo-Rotunda 08.04.18 ob 16.30
ŠD NK Rotunda NK AQUA Ižakovci

15. krog – 15.04.18

Selo-Rotunda 15.04.18 ob 16.30
ŠD NK Rotunda Mura veterani
Ižakovci 15.04.18 ob 16.30
NK AQUA Ižakovci Hodoš
Bakovci 14.04.18 ob 16.30
Bakovci ŠD Cven
Rogašovci 15.04.18 ob 16.30
NK Goričanka Serdica Kl. Šinko
Puconci 14.04.18 ob 16.30
Kema Puconci NK Dokležovje
Križevci 15.04.18 ob 16.30
Križevci Aluvar Gančani

16. krog – 22.04.18

Bakovci 22.04.18 ob 11.00
Mura veterani Križevci
Gančani 22.04.18 ob 17.00
Aluvar Gančani Kema Puconci
Dokležovje 22.04.18 ob 17.00
NK Dokležovje NK Goričanka
Serdica 22.04.18 ob 17.00
Serdica Kl. Šinko Bakovci
Cven 21.04.18 ob 17.00
ŠD Cven NK AQUA Ižakovci
Hodoš 22.04.18 ob 17.00
Hodoš ŠD NK Rotunda

17. krog – 29.04.18

Hodoš 29.04.18 ob 17.00
Hodoš Mura veterani
Selo-Rotunda 29.04.18 ob 17.00
ŠD NK Rotunda ŠD Cven
Ižakovci 28.04.18 ob 17.00
NK AQUA Ižakovci Serdica Kl. Šinko
Bakovci 28.04.18 ob 17.00
Bakovci NK Dokležovje
Rogašovci 29.04.18 ob 17.00
NK Goričanka Aluvar Gančani
Puconci 28.04.18 ob 17.00
Kema Puconci Križevci

18. krog – 06.05.18

Murska Sobota 06.05.18 ob 11.00
Mura veterani Kema Puconci
Križevci 06.05.18 ob 17.00
Križevci NK Goričanka
Gančani 06.05.18 ob 17.00
Aluvar Gančani Bakovci
Dokležovje 06.05.18 ob 17.00
NK Dokležovje NK AQUA Ižakovci
Serdica 06.05.18 ob 17.00
Serdica Kl. Šinko ŠD NK Rotunda
Cven 05.05.18 ob 17.00
ŠD Cven Hodoš

19. krog – 13.05.18

Cven 12.05.18 ob 17.00
ŠD Cven Mura veterani
Hodoš 13.05.18 ob 17.00
Hodoš Serdica Kl. Šinko
Selo-Rotunda 13.05.18 ob 17.00
ŠD NK Rotunda NK Dokležovje
Ižakovci 13.05.18 ob 17.00
NK AQUA Ižakovci Aluvar Gančani
Bakovci 12.05.18 ob 17.00
Bakovci Križevci
Rogašovci 13.05.18 ob 17.00
NK Goričanka Kema Puconci

20. krog – 20.05.18

Murska Sobota 20.05.18 ob 11.00
Mura veterani NK Goričanka
Puconci 19.05.18 ob 17.30
Kema Puconci Bakovci
Križevci 20.05.18 ob 17.30
Križevci NK AQUA Ižakovci
Gančani 20.05.18 ob 17.30
Aluvar Gančani ŠD NK Rotunda
Dokležovje 20.05.18 ob 17.30
NK Dokležovje Hodoš
Serdica 20.05.18 ob 17.30
Serdica Kl. Šinko ŠD Cven

21. krog – 27.05.18

Serdica 27.05.18 ob 17.30
Serdica Kl. Šinko Mura veterani
Cven 27.05.18 ob 17.30
ŠD Cven NK Dokležovje
Hodoš 27.05.18 ob 17.30
Hodoš Aluvar Gančani
Selo-Rotunda 27.05.18 ob 17.30
ŠD NK Rotunda Križevci
Ižakovci 27.05.18 ob 17.30
NK AQUA Ižakovci Kema Puconci
Bakovci 27.05.18 ob 17.30
Bakovci NK Goričanka

22. krog – 03.06.18

Murska Sobota 03.06.18 ob 17.30
Mura veterani Bakovci
Rogašovci 03.06.18 ob 17.30
NK Goričanka NK AQUA Ižakovci
Puconci 03.06.18 ob 17.30
Kema Puconci ŠD NK Rotunda
Križevci 03.06.18 ob 17.30
Križevci Hodoš
Gančani 03.06.18 ob 17.30
Aluvar Gančani ŠD Cven
Dokležovje 03.06.18 ob 17.30
NK Dokležovje Serdica Kl. Šinko